سبد خرید
بستن× تماس همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ ۰۲۱ - ۴۴۸۰۶۶۱۳

ژربرا (نام علمی: Gerbera aurantiaca) نام یک گونه از تیره کاسنیان است.این گیاه بومی آفریقاست و نیاز به شرایط گرم و پرنور دارد. دارای دو نوع پا کوتاه و پا بلند می باشد که از پابلند ها بیشتر به عنوان گلهای شاخه بریده استفاده می شود.گلها به دو صورت کم پَر و پُرپَر اصلاح شده است و به رنگهای مختلف قرمز ، نارنجی ، زرد ، سفید ، صورتی وجود دارد. گلها دگرگرده افشان هستند و به صورت مصنوعی یا توسط حشرات گرده افشانی می شوند. برگها( در هر دو سطح) و ساقه های گل و دمبرگها کرک دار هستند.

گل ژربرا مستعد پوسیدگی قارچی در قسمت طوقه و ریشه است. برای جلوگیری از پوسیدگی باید از خاکهای سبک و دارای پرلیت استفاده کرد . همچنین باید از آبیاری بیش از حد این گیاه خود داری کرد. در سطح وسیع و در مزارع قبل از کاشت باید با شخم عمیق زمین را شخم زد تا زهکش مناسب برای این گیاه فراهم ساخت . تهویه هوا نیز از نکات مهم برای نگهداری این گیاه است.

ما در گل گلدون مجموعه ای از بهترین ها در زمینه خرید گل اینترنتی هستیم که با سابقه ۲۲ ساله در زمینه فروش سنتی گل با ورود به عرصه فروش اینترنتی تصمیم گرفته ایم تا تجربه یک خرید خوب, راحت و با اطمینان را برای کاربران خود فراهم کنیم. ((ارسال سریع و مطمئن)) در کنار ((کیفیت بالا)) از جمله مواردی است که باعث تمایز محصولات ما شده است. ارسال گل دقیقا راس ساعت درخواستی توسط مشتری باعث میشود که بتواند بدون کوچکترین دغدغه ای و با خیالی کاملا آسوده برای خرید اینترنتی اقدام کند. همچنین یکی از موارد تمایز ما استفاده از بهترین و تازه ترین شاخه گل ها است که گاهی حتی زمانی که به دست مشتری میرسند هنوز غنچه هستند و کم کم شکوفا میشوند.

ما تمام سعی خود را میکنیم تا به شعار (با نهایت احترام..) که همیشه سرلوحه فعالیت هایمان است عمل کنیم. ما در گل گلدون با مهیا کردن یک پروسه بسیار ساده و در عین حال کامل برای خرید گل اینترنتی , دسته گل , تاج گل ختم و ترحیم , باکس گل , هدیه برای آقا و خانم و گلهای آپارتمانی سعی داریم برای همیشه شریک لحظات شادی شما و در کنار شما برای لحظات دردآور باشیم.

گل گلدون , با نهایت احترام

Inline