سبد خرید
بستن× تماس همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ ۰۲۱ - ۴۴۸۰۶۶۱۳

رز رنگین کمانی، رزی است که گلبرگهایش به طور مصنوعی رنگ شده‌است. روش رنگ آمیزی آن از پروسه‌های طبیعی رز بوسیله آبی که ساقه ی رز آن را دریافت می‌کند، به کار گرفته شده‌است. با شکافتن ساقه گیاه و قرار دادن هر قسمت در آب با رنگهای متفاوت، رنگها به سوی گلبرگها کشانده می‌شوند که منجر به یک رز چند رنگی می‌شود.رز رنگین کمانی با همکاری دو شرکت هلندی River Flowers و F.J. Zandbergen & Zn پرورش داده شده‌است. آنها با یکدیگر رزهای شادباش را به منظور تولید و فروش رزهای رنگین کمانی پرورش دادند.رز رنگین کمانی با ترکیبات رنگی گوناگونی موجود است. پر طرفدارترین نوع آن با همه رنگهای رنگین کمان است. نوع گرمسیری آن با ترکیبی از سرخ صورتی و زرد است، نوع اقیانوسی آن ترکیبی از رنگهای سبز و آبی می‌باشد. ترکیبات رنگی دیگری نیز امکان دارد

ما در گل گلدون مجموعه ای از بهترین ها در زمینه خرید گل اینترنتی هستیم که با سابقه ۲۲ ساله در زمینه فروش سنتی گل با ورود به عرصه فروش اینترنتی تصمیم گرفته ایم تا تجربه یک خرید خوب, راحت و با اطمینان را برای کاربران خود فراهم کنیم. ((ارسال سریع و مطمئن)) در کنار ((کیفیت بالا)) از جمله مواردی است که باعث تمایز محصولات ما شده است. ارسال گل دقیقا راس ساعت درخواستی توسط مشتری باعث میشود که بتواند بدون کوچکترین دغدغه ای و با خیالی کاملا آسوده برای خرید اینترنتی اقدام کند. همچنین یکی از موارد تمایز ما استفاده از بهترین و تازه ترین شاخه گل ها است که گاهی حتی زمانی که به دست مشتری میرسند هنوز غنچه هستند و کم کم شکوفا میشوند.

ما تمام سعی خود را میکنیم تا به شعار (با نهایت احترام..) که همیشه سرلوحه فعالیت هایمان است عمل کنیم. ما در گل گلدون با مهیا کردن یک پروسه بسیار ساده و در عین حال کامل برای خرید گل اینترنتی , دسته گل , تاج گل ختم و ترحیم , باکس گل , هدیه برای آقا و خانم و گلهای آپارتمانی سعی داریم برای همیشه شریک لحظات شادی شما و در کنار شما برای لحظات دردآور باشیم.

گل گلدون , با نهایت احترام

Inline