سبد خرید
بستن× تماس همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ ۰۲۱ - ۴۴۸۰۶۶۱۳
یک گل فروشی آنلاین خوب چگونه است

امروزه بیشتر مردم ترجیح میدهند که کارهای روز مره شان را از طریق اینترنت انجام دهند . این دنیای اینترنتی و بهتر است بگوییم زندگی اینترنتی به گل فروشی و دنیای خرید گل نیز سرایت کرده است و اکثر گل فروشی ها ، مراحل فروش و خرید گل را به شکل اینترنتی انجام میدهند. مردم نیز از این عصر اینترنتی و گل فروشی های اینترنتی بسیار استقبال کرده اند و در روند روزمره زندگی شان از خرید گل به صورت آنلاین استفاده می کنند . حال در بین تعداد زیاد گل فروشی آنلاین که در سطح اینترنت مشاهده میکنیم باید بدانیم که کدام گل فروشی کیفیت و خدمات بیشتری را در کمترین زمان ارائه میدهد . تسریع در عملیات ارسال گل و انجام سفارشات از مهمترین موضوعات گل فروشی آنلاین است . چرا که گل با گذشت زمان  بسیار کمی پژمرده میشود و اگر در رساندن آن به دست مشتری کوتاهی شود و یا خدمات گل فروشی آنلاین به موقع انجام نگیرد گل خراب و پژمرده خواهد شد. حال به بررسی موارد و ویژگی هایی میپردازیم که یک گل فروشی آنلاین خوب باید از آنها برخوردار باشد.

باید بسیار دقیق و منظم باشد:

یک گل فروشی آنلاین خوب باید در ارسال گل بسیار هوشیار عمل کند . باید کارها را با دقت زیادی انجام دهد ، کاری را از قلم نیندازد و چیزی را فراموش نکند. گاهی اوقات گذاشتن یک کارت تبریک در در سبد گل از کارهایی است که اگر فراموش شود کل کار ارسال کننده گل را خراب خواهد کرد و هزینه ای که وی برای این کار خرج کرده است را به هدر میدهد.

سایت گل فروشی  آنلاین دارای امکاناتی جهت  پیگیری ارسال گل و مراحل خرید گل برای مشتری باشد:

زمانی که مشتری میخواهد از سایت گل فروشی و به صورت اینترنتی  مراحل خرید گل را انجام دهد بهتر است که بتواند در هر لحظه ببیند که سفارش وی در چه مرحله ای است . بنابراین اگر میخواهید یک سایت گل فروشی آنلاین پر طرفدار داشته باشید این امکانات را برای مشتریان سایت گل فروشی در نظر بگیرید.

راه اندازی بخش درباره ما برای معرفی گلفروشی درگل فروشی آنلاین:

یکی از ویژگی هایی که یک سایت گل فروشی خوب باید داشته باشد این است که اطلاعات تماش با ما به شکل دقیق در سایت خرید گل به صورت اینترنتی درج شده باشد . زمانیکه مشتری بتواند به راحتی به اطلاعات تماس شما دسترسی داشته باشد احساس امنیت بیشتری خواهند کرد.پس اگر میخواهید مشتریان بیشتری از طریق گل فروشی آنلاین داشته باشید حتما به این نکات توجه بیشتری کنید.

دسته بندی گلها و محصولات قابل فروش گل فروشی آنلاین:

برای اینکه بتوانید فروش بیشتر و بهتری در زمینه گل فروشی اینترنتی داشته باشید باید یک دسته بندی فوق العاده مرتب و منظم از محصولاتتان داشته باشید . مشتری زمانی که میخواهد بدون حضور در گل فروشی و بدون نظرات یک شخص متخخص گل انتخاب کند ، باید توضیحات داخل سایت به قدری مشخص و واضح باشد که بتواند به راحتی و بدون اینکه مشکلی در پیدا کردن نوع گل درخواستی اش داشته باشد سفارشش را ثبت کند. برای این انتخاب راحت تر مشتری ، دسته بندی شما میتواند کمک فوق العاده موثری باشد.

سایت امکان کنسل کردن خرید و عودت وجه را داشته باشد:

بهتر است که سایت شما امکانات کنسل کردن خرید را قبل از ارسال برای مخاطب داشته باشد . البته نکته ای که در سایت های آنلاین خرید گل و گل فروشی های آنلاین وجود دارد این است که بعد از اینکه مشتری گل را سفارش میدهد اگر گل برای آماده شدن نرفته باشد امکان کنسل کردن آن وجود دارد اما اگر گل حاضر شده است دیگر امکان کنسل کردن وجود نخواهد داشت .

ما در گل گلدون مجموعه ای از بهترین ها در زمینه خرید گل اینترنتی هستیم که با سابقه ۲۲ ساله در زمینه فروش سنتی گل با ورود به عرصه فروش اینترنتی تصمیم گرفته ایم تا تجربه یک خرید خوب, راحت و با اطمینان را برای کاربران خود فراهم کنیم. ((ارسال سریع و مطمئن)) در کنار ((کیفیت بالا)) از جمله مواردی است که باعث تمایز محصولات ما شده است. ارسال گل دقیقا راس ساعت درخواستی توسط مشتری باعث میشود که بتواند بدون کوچکترین دغدغه ای و با خیالی کاملا آسوده برای خرید اینترنتی اقدام کند. همچنین یکی از موارد تمایز ما استفاده از بهترین و تازه ترین شاخه گل ها است که گاهی حتی زمانی که به دست مشتری میرسند هنوز غنچه هستند و کم کم شکوفا میشوند.

ما تمام سعی خود را میکنیم تا به شعار (با نهایت احترام..) که همیشه سرلوحه فعالیت هایمان است عمل کنیم. ما در گل گلدون با مهیا کردن یک پروسه بسیار ساده و در عین حال کامل برای خرید گل اینترنتی , دسته گل , تاج گل ختم و ترحیم , باکس گل , هدیه برای آقا و خانم و گلهای آپارتمانی سعی داریم برای همیشه شریک لحظات شادی شما و در کنار شما برای لحظات دردآور باشیم.

گل گلدون , با نهایت احترام

Inline