سبد خرید
بستن× تماس همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ ۰۲۱ - ۴۴۸۰۶۶۱۳
no pic

بادروز رو برای هدایاتون انتخاب کنید

بادروز دنیایی است برای طراحان خلاق و خوش ‌ذوق تا بتوانند در کنار استفاده از فواید همنشینی با دیگران در یک جامعه مجازی مخصوص طراحان، با ایجاد محصولات متفاوت کسب درآمد نیز بکنند. مدیران بادروز نیز مسئولیت چاپ طرح ها را بر عهده خواهند گرفت تا با استفاده از سابقه چندین ساله خود در این حوزه و استفاده از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های چاپ حال حاضر در کشور، تجربه متفاوت برای خریداران به ارمغان بیاورند. تضمین کیفیت محصول و چاپ و ارسال سریع آن از دیگر وجوه تمایز بادروز در مقایسه با دیگران است. دنیای وسیع بادروز به لطف وجود دستگاه های مخصوص برای چاپ روی محصولات مختلف کمکی برای طراحان خواهد بود تا بدون در نظر گرفتن محدودیت های گذشته در عرصه چاپ، طرح های خود را ایجاد و جهت فروش روی سایت قرار بدهند و به عنوان مثال در قسمت پوشاک، طرح های خود را جهت چاپ روی تیشرت و جوراب ارسال کنند. دیگر چاپ های متداول مانند استیکر و در قسمت پوسترها، پوستر معمولی، پوستر مربعی، پوستر هنری، پوستر هنری مربع، پوستر عکاسی، دراپ بنر و همچنین در قاب عکس ها، قاب پاسپارتو، فوم برد، شاسی، قاب کنواس، قاب کنواس مربع نیز در نظر گرفته شده است. اما دنیای محصولات هیجان انگیز بادروز به همین جا ختم نمیشود! دنیای اکسسوری های بادروز شامل ماگ، باندانا، پیکسل، عطر جیبی، پچ حرارتی، دفترچه یادداشت و کیف خرید کتان در کنار محصولات مربوط به دکوراسیون مانند کوسن و ساعت دیواری باعث شده تا فاصله ذهن خلاق یک طراح و محصول نهایی در خانه خریداران فقط یک کلیک باشد. به بادروز خوش آمدید...

 

ما در گل گلدون مجموعه ای از بهترین ها در زمینه خرید گل اینترنتی هستیم که با سابقه ۲۲ ساله در زمینه فروش سنتی گل با ورود به عرصه فروش اینترنتی تصمیم گرفته ایم تا تجربه یک خرید خوب, راحت و با اطمینان را برای کاربران خود فراهم کنیم. ((ارسال سریع و مطمئن)) در کنار ((کیفیت بالا)) از جمله مواردی است که باعث تمایز محصولات ما شده است. ارسال گل دقیقا راس ساعت درخواستی توسط مشتری باعث میشود که بتواند بدون کوچکترین دغدغه ای و با خیالی کاملا آسوده برای خرید اینترنتی اقدام کند. همچنین یکی از موارد تمایز ما استفاده از بهترین و تازه ترین شاخه گل ها است که گاهی حتی زمانی که به دست مشتری میرسند هنوز غنچه هستند و کم کم شکوفا میشوند.

ما تمام سعی خود را میکنیم تا به شعار (با نهایت احترام..) که همیشه سرلوحه فعالیت هایمان است عمل کنیم. ما در گل گلدون با مهیا کردن یک پروسه بسیار ساده و در عین حال کامل برای خرید گل اینترنتی , دسته گل , تاج گل ختم و ترحیم , باکس گل , هدیه برای آقا و خانم و گلهای آپارتمانی سعی داریم برای همیشه شریک لحظات شادی شما و در کنار شما برای لحظات دردآور باشیم.

گل گلدون , با نهایت احترام

Inline