سبد خرید
بستن× تماس همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ ۰۲۱ - ۴۴۸۰۶۶۱۳

نکاتی در مورد بهترین هدیه ولنتاین

نکاتی در مورد بهترین هدیه ولنتاین
هدیه ولنتاین امروزه به یکی از دغدغه های زوجین تبدیل شده است. انتخاب بهترین هدیه برای عشق زندگیتان یکی از موارد مهم می باشد. هدیه گرانبها مهم نیست بلکه باید هدیه بیشتر دارای ارزش معنوی باشد. در این مقاله سعی بر این داریم که بهترین هدیه های ولنتاین را به شما عزیزان معرفی کنیم.

۵ قدم برای شروع یک رابطه جدید

۵ قدم برای شروع یک رابطه جدید
آنهایی که قلباً از انتخاب شریک‌زندگی خود خوشحال و راضی‌اند، وقت بیشتری را برای شناخت و رشد فردی خودشان صرف کرده‌اند تا اینکه بخواهند برای جذب عشق به سمت خودشان تلاش کنند. به جای اینکه برای به دام کشیدن کسی که دوست دارید وارد بازی شوید، تمرکزتان را روی این پنج اصل قرار دهید و خواهید دید که به مرور زمان، شریک‌زندگی مناسب سر راهتان قرار خواهد گرفت

روانشناسی خرید گل

روانشناسی خرید گل
در تمام کشورها برای اینکه عاشق و معشوق بتوانند احساسات خود را به یکدیگر منتقل کنند از راههای زیادی استفاده می کنند با صحبت کردن ، نامه نوشتن ، نگاه کردن …. اما معمولترین روش استفاده از گل است .خود واژه ی گل سمبل عاشقی می باشد .

خریدن گل برای همسر

خریدن گل برای همسر
گل خریدن برای بعضی یک تفریح, برای بعضی یک عادت و برای بعضی سخت ترین کار دنیا است! اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که همیشه هنگام گل خریدن برای مراسم متفاوت دچار مشکل میشوید بهتر است تا این مطلب را تا انتها بخوانید.

از چه آبی برای آبیاری استفاده کنیم؟

از چه آبی برای آبیاری استفاده کنیم؟
به دلیل وجود کلر در آب لوله‌کشی بهتر است از ریختن آب لوله‌کشی برای آبیاری استفاده نکنیم، بلکه ۳-۲ ساعت آب را در محیط خانه قرار داده و بعد برای آبیاری از آن استفاده کنیم تا کلر آن ته‌نشین شود.
Inline