سبد خرید
بستن× تماس همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ ۰۲۱ - ۴۴۸۰۶۶۱۳

گل هدیه دادن هزینه نیست

تا حالا شده واسه چیزی پول خرج کنید بعد عذاب وجدان بگیرید که چرا اینکارو کردم، یا اصلاً پشیمون بشیم از اینکه در مورد مساله ای پول خرج کنیم اما اگه یه خورده حواستونو جمع کنید میبینید در مورد گل گرفتن اصلاً اینجوری نیست.

یک گل فروشی آنلاین خوب چگونه است؟

یک گل فروشی آنلاین خوب چگونه است
امروزه بیشتر مردم ترجیح میدهند که کارهای روز مره شان را از طریق اینترنت انجام دهند . این دنیای اینترنتی و بهتر است بگوییم زندگی اینترنتی به گل فروشی و دنیای خرید گل نیز سرایت کرده است و اکثر گل فروشی ها ، مراحل فروش و خرید گل را به شکل اینترنتی انجام میدهند.

بهترین زمان خرید گل چه زمانی است؟

خرید گل
در هنگام خرید گل به این نکته توجه داشته باشید که هر گلی نیاز به رشد در یک فضای مناسب با توجه به نوع گل و نیازهایش دارد. بنابراین زمانی که میخواهید خرید گل را انجام دهید باید به شرایط آن دقت کنید.

نکاتی در مورد بهترین هدیه ولنتاین

نکاتی در مورد بهترین هدیه ولنتاین
هدیه ولنتاین امروزه به یکی از دغدغه های زوجین تبدیل شده است. انتخاب بهترین هدیه برای عشق زندگیتان یکی از موارد مهم می باشد. هدیه گرانبها مهم نیست بلکه باید هدیه بیشتر دارای ارزش معنوی باشد. در این مقاله سعی بر این داریم که بهترین هدیه های ولنتاین را به شما عزیزان معرفی کنیم.

۵ قدم برای شروع یک رابطه جدید

۵ قدم برای شروع یک رابطه جدید
آنهایی که قلباً از انتخاب شریک‌زندگی خود خوشحال و راضی‌اند، وقت بیشتری را برای شناخت و رشد فردی خودشان صرف کرده‌اند تا اینکه بخواهند برای جذب عشق به سمت خودشان تلاش کنند. به جای اینکه برای به دام کشیدن کسی که دوست دارید وارد بازی شوید، تمرکزتان را روی این پنج اصل قرار دهید و خواهید دید که به مرور زمان، شریک‌زندگی مناسب سر راهتان قرار خواهد گرفت

روانشناسی خرید گل

روانشناسی خرید گل
در تمام کشورها برای اینکه عاشق و معشوق بتوانند احساسات خود را به یکدیگر منتقل کنند از راههای زیادی استفاده می کنند با صحبت کردن ، نامه نوشتن ، نگاه کردن …. اما معمولترین روش استفاده از گل است .خود واژه ی گل سمبل عاشقی می باشد .
Inline