سبد خرید
بستن× تماس همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ ۰۲۱ - ۴۴۸۰۶۶۱۳
asd

 اولین هدف تیم گل گلدون رضایت کامل شما می باشد. در تمام مرحله ها گل گلدون از همان لحظه خرید تا بعد از زمان تحویل همراه شما خواهد بود. آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های گل گلدون بوده است و تیم ما در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. ما تعهد میدهیم تا اگر به هر طریقی در هر قسمت از سفارش کوتاهی از سمت ما صورت گرفته باشد محصول را بازگشت داده و مبلغ پرداختی شما را کاملا پس بدهیم.- محصول  ارائه شده به مشتری باید صحیح و سالم به دست مشتری برسد.

- محصول دریافتی نباید هیچ کم و کاستی نسبت به عکس کالا در سایت داشته باشد. و تغییرات گل ها (ممکن است گل ها فصلی بوده و ما مجبور به تغییر در آن گل شویم) باید از قبل با مشتری هماهنگ شود و مشتری رضایت خود را نسبت به این تغییر اعلام کند.

- تعداد گل های دریافتی نباید کمتر از تعداد گل ای موجود در عکس سایت و یا تعداد نوشته شده در قسمت تعداد گل ها باشد.

- جعبه ، سبد و یا هر آن چیزی که گل در آن قرار گرفته و تزیین شده است ، نباید مخدوش و خراب باشد.

- هزینه های ارسال و هزینه ی خود محصول باید هماهنگ با تعرفه های موجود در قسمت پرداخت در محل باشد.

- محصول سفارش داده شده باید راس ساعت مقرر به دست مشتری برسد.

 

در غیر این صورت مشتری پس از اطلاع به دفتر فروش و اعلام نارضایتی خود باید  سفارش خود را پیگیری کند تا تیم گل گلدون پس از بررسی مشکل به رفع آن بپردازند و اگر امکان رفع شدن مشکل ممکن نبود  وجه پرداختی مشتری عینا برگردانده می شود.

Inline